Atjaunot paroli

Iedomājieties, ka Rīgas kņadā iespējams saklausīt vieglos un siltos Indijas ritmus un nogaršot dažādus neparastus veģetāros ēdienus.

Mēs ielūdzam Jūs restorānā "Rāma"!

Laimīgā stunda

No 19.30 līdz 20.00 siltajiem ēdieniem un salatiem 25%.

No 20.00 līdz 20.30 siltajiem ēdieniem un salatiem 50%.

Restorāna iekārtojums ir eiropietim pierasts, bet tempļu zemes atmosfēru rada mūzika, smaržas, klasiskās indiešu bildes, kuras gleznotas uz zīda un, protams, ēdienu izvēle.

Vai Jūs zināt, ka restorāns „Rāma” ir vienīgais (!) pilnīgi veģetārais restorāns Rīgā? Prasmīgi pavāri piedāvā Jums gan pirmos, gan otros ēdienus un uzkodas, kuri pagatavoti tikai no dārzeņiem, sojas un piena produktiem.

 

Vislabāk par mūsu restorānu pastāsta ēdienkarte:

Bengāļu sabdži ar panīru (sautēti dārzeņi ar garšvielām un mājas sieru) vai kičari (zirņus, rīsus un dārzeņus), oriģināli salāti, gan parasti, gan eksotiski, dažādas uzkodas, pīrādziņi, dārzeņu kotletes u. tml.

Jūs varat nogaršot:

Veģetāros šašlikus, picu, stromboli un gutabi (spāņu un gruzīnu pīrādziņus ar pildījumu), neparastus saldēdienus, gan Eiropas, gan austrumu saldumus, kuri būs lielisks papildinājums maltītei.

 

Restorāns piedāvā arī:
Lielu tēju izvēli (īpašu ievērību pelna „Jogas tējas” – ārstnieciskas, profilaktiskas, uzmundrinošas un nomierinošas), svaigi spiestas sulas, tradicionālo Indijas jogurta dzērienu „lassi”, kas labāk par jebkuru citu dzērienu remdē slāpes un atsvaidzina vasaras karstumā.
Nu, vai Jūs esat gatavi atklāt sev neparasto, sātīgo un daudzveidīgo veģetārās virtuves ēdienu garšu?

Gaidām Jūs!