Atjaunot paroli

Ājurvēda ir veselības uzlabošanas sistēma, kas tiek praktizēta Indijā vairāk kā piecus tūkstošus gadu. Šī holistiskā pieeja veselībai ir dabīgs ārstēšanās, detoksikācijas, relaksācijas un spēka atjaunošanas veids. Arya Vaidya Pharmacy Limited, plaši pazīstama kā AVP, tika dibināta 1943. gadā, Indijā. Mūsu misija ir Ājurvēdas un tās seno zināšanu izplatīšana visai pasaulei. AVP nodarbojas ar autentisku augu izcelsmes produktu un zāļu ražošanu un tirdzniecību, kā arī ar ārstniecību, pētniecību un izglītību Ājurvēdiskās ārstniecības jomā. Mums ir terapijas centri Indijā un ārpus tās robežām, kuri piedāvā plašas ārstniecības terapijas veselības uzlabošanai, tādas kā Pančakarma un eļļas terapijas balstoties pēc Keralas Ājurvēdas tradīciju sistēmas.

Ājurvēdas centrs Dhanvantari - AVP māsas uzņēmums Latvijā ir pirmais Ājurvēdas centrs Baltijā, kurš piedāvā pilnā mērā izjust plašo Keralas Ājurvēdas ārstniecisko sistēmu. Jūs varat izbaudīt klasisko Ājurvēdas terapiju tās tīrākajā veidā un pilnībā, kvalificētu ārstu uzraudzībā. Ārstniecībai mēs izmantojam klasiskās Ājurvēdas produktus, kas tiek aprakstīti vairāk kā tūkstots gadus senos rakstos. Paralēli Ājurvēdas centram Dhanvantari pašā pilsētas centrā, mēs tāpat piedāvājam ārstniecību rāmā vidē netālu no Baltijas jūras, projām no pilsētas trošņa.

Ņemot vērā mūsdienu dzīves ritmu, Ājurvēdas terapijas ir ļoti efektīvas; it sevišķi Pančakarma, kas ļoti efektīvi palīdz ķermeņa detoksikācijai un atjaunošanai. Dažādu jomu, darbu mīloši profesionāļi, kuru dzīvesveids ir intensīvs un stresa pilns, var izjust Ājurvēdas ķermeņa atjaunošās īpašības. Ājurvēda palīdz saglabāt fizisku, kā arī psiholoģisku veselību, uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spējas, uztur jaunību, spēku un ilgtspējīgu.

Ajūrvēdas produktu ārstnieciskie efekti gados atvieglo vecāku cilvēku dzīvi. Ājūrvēda piedāvā kardinālus risinājumus problēmām, kas saistītas muguras/plecu sāpēm, artrītu, diabētu, gremošanas traucējumiem, hipertoniju, stresu, sīnusītu, bezmiegu un ādas, kā arī matu slimībām.

Ājurvēdiskā kosmētika, kas ir ražota no ārstniecības augiem un zālēm, ir droša un tai nav negatīvu reakciju vai blakusefektu.

Kā holistiska pieeja veselības uzlabošanai, Ājurvēda ir izstrādāta, lai palīdzētu cilvēkiem dzīvot ilgu, veselīgu un sabalansētu dzīvesveidu. Ājūrvēdas nolūks ir ar veselīga dzīvesveida un dabīgu augu valsts zāļu palīdzību saglabāt līdzsvaru gan ķermenī, gan prātā.